ODRÁŽADLO s motívom zajaca . Pre vývoj pohybovej schopnosti dieťaťa. Dieťa sa odráža nohami a posilňuje si svaly na nohách.Pre deti od 18 mesiacov,výška sedadla 25 cm,výška riaditiek 39 cm nosnosť 25 kg

| Starost | Od 18 mesecev |
| Poreklo | Hungary |
| Velikost | 46*29*37 cm |
| Skupna višina | 37 cm |
| Višina sedala | 25 cm |
| Nosilnost | 25 kg |
| Barva | rumena |
| Nabor izdelkov | Ne |