ODRÁŽADLO s motívom motorky pre malých začínajúcich šoférov. Pre vývoj pohybovej schopnosti dieťaťa. Dieťa sa posúva nohami a posilňuje si svaly na nohách.Vhodné od 18 mesiacov,nosnosť 50 kg,výška sedadla 25 cm ,výška riaditiek 41 cm,striebornej farby.

| Starost | Od 18 mesecev |
| Poreklo | Hungary |
| Velikost | 57*28*41 cm |
| Skupna višina | 41 cm |
| Višina sedala | 25 cm |
| Nosilnost | 25 kg |
| Barva | srebrna |
| Nabor izdelkov | Ne |