ODRÁŽADLO s motívom motorky pre malých začínajúcich šoférov. Pre vývoj pohybovej schopnosti dieťaťa. Dieťa sa posúva nohami a posilňuje si svaly na nohách.Vhodné od 36 mesiacov,nosnosť 25 kg,výška sedadla 32 cm ,výška riaditiek 48 cm,červenej farby.

| Starost | Od 3 let |
| Poreklo | Hungary |
| Velikost | 60*28*48 cm |
| Skupna višina | 48 cm |
| Višina sedala | 32 cm |
| Nosilnost | 50 kg |
| Barva | rdeča |
| Nabor izdelkov | Ne |