ODRÁŽADLO s pedálmi pre rozvoj pohybovej schopnosti dieťaťa. Pohybuje sa nohami a tak sa mu spevňujú svaly na nohách, pričom sa dajú použiť aj pedále takže sa lahšie naučí aj bicyklovať.Výška sedadla 32 cm,výška riaditiek 44 cm,nosnosť do 50 kg,pre deti od 3 rokov

| Starost | Od 3 let |
| Poreklo | Hungary |
| Velikost | 54*28*44 cm |
| Skupna višina | 44 cm |
| Višina sedala | 32 cm |
| Nosilnost | 50 kg |
| Barva | rdeča |
| Nabor izdelkov | Ne |