ODRÁŽADLO s motívom motorky pre malých začínajúcich šoférov,s veľkým predným svetlom.Pre vývoj pohybovej schopnosti dieťaťa. Dieťa sa posúva nohami a posilňuje si svaly na nohách, zelenej farby , vhodné pre deti od 24 mesiacov. Maximálna nosnosť je 25 kg.Výška sedadla je 32 cm,výška riaditiek 49 cm

| Starost | Od 3 let |
| Poreklo | Hungary |
| Velikost | 67*28*49 cm |
| Skupna višina | 49 cm |
| Višina sedala | 32 cm |
| Nosilnost | 50 kg |
| Barva | zelena |
| Nabor izdelkov | Ne |