Plastový set s motívom kreslených rozprávok vo forme rybčiky s krhličkou. Vhodné do piesku aj do vody.

| Starost | Od 18 mesecev |
| Poreklo | Francija |
| Velikost | 17*16*31 cm |
| Dimenzije paketa | 17*16*31 cm |
| Teža | 0,17 kg |
| Opomba | Fish bucket |
| Nabor izdelkov | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |