
| Starost | Od 12 mesecev |
| Poreklo | Nemčija |
| Velikost | 20*20*2,5 cm |
| Dimenzije paketa | 20*20*2,5 cm |
| Na baterije | Da |
| Elektronsko | Da |
| Svetlobni učinki | Da |
| Zvok | Da |
| UV filter | Da |
| Kartonska embalaža | Da |
| Teža | 0,2 kg |
| Opomba | Battery: 3 x 1,5V AAA, LR3 |
| Barva | črna |
| Nabor izdelkov | Ne |
| Príslušenstvo | Da |